Будівництво, ремонт та обслуговування доріг

1. Будівництво, капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг:
— облаштування асфальтобетонних покриттів;
​- ямковий ремонт доріг за допомогою  спеціалізованої техніки; — облаштування ґрунтових та ґрунтощебеневих доріг та основ. 

2. Утримання дорожньої мережі у літній та зимовий період: — очищення від снігу; — оброблення протиожеледною сумішшю; — облаштування узбіч. 

3. Будівництво ґрунтових та гідротехнічних споруд: — золовідвали, дамби, шламонакопичувачі; — полігони для зберігання відходів; — штучниі споруди та водойми; — благоустрій озер та прудів; — встановлення дренажних систем; — улаштування котлованів; — розробка та перевезення ґрунтів та сипучих буд. матеріалів. 

4. Будівництво та реконструкція об’єктів інфраструктури: — спортивні і дитячі майданчики; — парки, сквери; — прибудинкові території; — спилювання дерев різної складності; — ремонт вуличного світлення. 

5. Збирання, вивезення,  твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів.

6. Продаж контейнерів для сміття пластикових/металевих (1,1 м3; 0,77 м3; 0,14 м3) 

7.  Продаж щебеню та піску

8. Продаж та влаштування пластикових вікон та дверей

9. Пропонуємо:  — Широкий вибір покрівельно-фасадних матеріалів (металочерепиця, профнастил, натуральна черепиця, бітумна черепиця, фальцева покрівля, покрівельні ромби) із сировини провідних європейських

виробників. — Облицювання касетами і створення утеплених вентильованих фасадів на офісних центрах, промислових будівлях, школах та інше — Комплектація об’єктів с/г виробництва (ангари, накриття, склади). — Сотовий, монолітний, профільований полікарбонат (накриття для автомобілів, теплиці, павільйони для басейнів, дизайн інтер’єру, зовнішня реклама та ін.) — Розрахунок та комплектація легких сталевих конструкцій. — Зведення приміщень із сендвіч-панелей — Утеплення і звукоізоляція фасадів, покрівлі і підлог (мінеральна вата)

10. Надаємо послуги спеціалізованої будівельної техніки різного призначення:  — самоскиди (вантажопідйомністю від 5 т. до 20 т.); — бульдозери (від 7 т. до 13 т.); — котки (від 1,5 т. до 9 т.); — автокран (до 10 т.); — екскаватори (об’ємом ковша від 0,5 м3 до 1,25 м3); — екскаватор Драглайн (1 м3); — техніка для обслуговування доріг в літній та зимовий  періоди; — автогрейдер; — автовишка (висота підйому 17 метрів та 22 метри); — маніпулятори ЗІЛ і ТАТРА; — автоскрепер (9 м3); — трал в/п 60 т.